Fyzio-jede

Fyzio-jede je mobilní fyzioterapeutická služba přímo u Vás. Fyzio-jede Vás vyšetří a zaručí odborné fyzioterapeutické ošetření. Veškeré potřebné vybavení a pomůcky si zajistíme a přivezeme přímo k Vám. Vy jen odpočíváte a my šetříme Váš čas.

Kdy mě kontaktovat?

  • Chytly Vás záda, křuplo Vám za krkem a nemůžete se pohnout?
  • Jste po operaci kolene, kyčle, nemůžete řídit, pohybovat se a chcete rehabilitovat?
  • Máte starší rodiče a potřebují cvičit preventivně doma?
  • Jste s malým dítětem a nemáte hlídání?
  • Nebo prostě nechcete čekat v dopravních zácpách nebo na dlouhé objednací termíny fyzio ambulancí?
  • Chcete si jednoduše odpočinout při masáži a nikam nechodit?
  • Máte zájem o workshop či ukázku správného nastavení pracovního prostředí pro své zaměstance?
  • Chcete naučit své zaměstance jak pečovat o páteř na pracovišti nebo se dozvědět, jak zvládat stres? Využijte NLP mentální koučink.

JAK FYZIO-JEDE FUNGUJE?

1. SDĚLÍTE POŽADAVEK

zavoláte na kontaktní telefonní číslo či vyplníte kontaktní formulář my se Vám ozveme obratem zpět. Pokud jste rozhodnutí, muzete nás kontaktovat

2. OBJEDNÁTE službu FYZIO-JEDE

společně dohodneme časový úsek, kdy Vás profesionální fyzioterapeut navštíví. Budu od Vás potřebovat informaci o možnosti nejbližšího parkování.

3. REALIZACE

ve stanovený termín k Vám dojede fyzioterapeut a "dá Vás do pořádku". Navrhne řešení problému, uklidí po sobě a usměje se na Vás. Abychom Vás neobírali o čas, a řádně Vás vyšetřili, bude první návštěva u Vás o 15min prodloužena. Na sjednaném místě u Vás fyzioterapeut používá aplikaci, která - pro oboustrannou kontrolu ceny a zajištění preventivní bezpečnosti- stopuje, ukládá a zapisuje čas služby.

4. ODJEZD A UŽ ŽÁDNÉ STAROSTI

dle Vaší spokojenosti si domluvíte případný následný kontrolní termín další návštěvy fyzioterapeuta u Vás doma, proběhne platba dle ceníku. Následuje dohodnutá platba a cesta k dalšímu zákazníkovi.

Kontaktujte mě

Mohu-li vám pomoci, kontaktujte mě. Ráda se vám budu věnovat.